M: Kutiju i transformatore

M: Kutiju i transformatore

PostPostao/la ziki » Uto svi 03, 2022 1:18 pm

Mijenjam aluminijsku kutiju s hladilima i 2 transformatora sa slike.
Sekundari su 35.5V 3.5A i 48.5V 0.5A, ( po četiri žice svaki ).

Dimenzije kutije su 440x370x160, a dimenzije hladnjaka su 350x160x50 i debljina mesa je 10mm.
Prednja i zadnja ploča su debljine 10mm , a gornja i donja su 3mm.

Ako vas zanima, ponudite nešto što vam stoji ili ne treba :) .
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: M: Kutiju i transformatore

PostPostao/la tom_hifi » Uto svi 03, 2022 2:53 pm

Savršeno za neki CFA dadod-ov.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: M: Kutiju i transformatore

PostPostao/la Bepone » Uto svi 03, 2022 3:15 pm

VFET amp, sve je hladilo 2x 15W :P
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: M: Kutiju i transformatore

PostPostao/la ziki » Uto svi 03, 2022 9:50 pm

Bepone napisao:VFET amp, sve je hladilo 2x 15W :P


Tokin će u drugu kutiju ;) .
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju