Strana 1 od 1

M: Kutiju i transformatore

PostPostano: Uto svi 03, 2022 1:18 pm
Postao/la ziki
Mijenjam aluminijsku kutiju s hladilima i 2 transformatora sa slike.
Sekundari su 35.5V 3.5A i 48.5V 0.5A, ( po četiri žice svaki ).

Dimenzije kutije su 440x370x160, a dimenzije hladnjaka su 350x160x50 i debljina mesa je 10mm.
Prednja i zadnja ploča su debljine 10mm , a gornja i donja su 3mm.

Ako vas zanima, ponudite nešto što vam stoji ili ne treba :) .

Re: M: Kutiju i transformatore

PostPostano: Uto svi 03, 2022 2:53 pm
Postao/la tom_hifi
Savršeno za neki CFA dadod-ov.

Re: M: Kutiju i transformatore

PostPostano: Uto svi 03, 2022 3:15 pm
Postao/la Bepone
VFET amp, sve je hladilo 2x 15W :P

Re: M: Kutiju i transformatore

PostPostano: Uto svi 03, 2022 9:50 pm
Postao/la ziki
Bepone napisao:VFET amp, sve je hladilo 2x 15W :P


Tokin će u drugu kutiju ;) .