Strana 1 od 1

P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Pon sij 08, 2024 7:59 pm
Postao/la tom_hifi
Izgleda da samo ja prodajem tu nešto :mrgreen: :mrgreen:

Uglavnom, ideja je prodati navedeno pojačalo da bih složio CFA by dadod 100W class A + 100W class B. Nije problem u novcu koliko u mjestu u stanu kojeg nemam :D

Ovo solid state pojačalo je vjerojatno najbolje pojačalo koje sam dosad imao kod kuće. Nakon što je Damir predstavio svoj novi projekat, otišao sam do njega poslušati sistem i kako sam već bio par puta kod njega i znam otprilike kako što radi, oduševio sam se i kupio set pločica.

E sad, dali taj Class A + Class B radio bolje/drukčije nego Lateral CFA koji je trenutni predmet prodaje, iskreno ne znam. Ako se slučajno ne proda, budem sam usporedio :D

Pojačalo je složeno sa jako kvalitetnim dijelovima, predimenzioniranim kučištem da sve lijepo stane unutra, predimenzionirani toroid. Ima soft start, ima PS regulatore koji su ujedno i prekostrujna zaštita i zaštita od DC-a na izlazu. 4 ogromna RIFA elektrolita, lateralci su na bakru

U pojačalo je uloženo dosta truda, vremena i novaca te se nije štedilo.

http://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=7&t=3912

1.jpg

2.jpg

2 (1).jpg

4.jpg


Ako ima tko zainteresiran, neka mi se javi, cijena je 1000€ ovdje na forumu! Moguća i proba itd, ali sve po dogovoru!

LP

Re: P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Uto sij 09, 2024 7:52 am
Postao/la dadod
Ovo jako dobro izgleda. :bow-yellow:

Re: P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Uto sij 09, 2024 12:51 pm
Postao/la tom_hifi
Hvala! Potrudio sam se maksimalno.

Tako bude i sa Class A + Class B!

Re: P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Uto sij 23, 2024 9:27 am
Postao/la tom_hifi
Prodano!

Re: P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Uto sij 23, 2024 1:51 pm
Postao/la dredder
Jesi trgovac svaka čast :D

Re: P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Uto sij 23, 2024 4:09 pm
Postao/la Edison
Nije ni kupac lose prosao...

Re: P: Lateral CFA 120W by dadod

PostPostano: Uto sij 23, 2024 5:08 pm
Postao/la tom_hifi
dredder napisao:Jesi trgovac svaka čast :D


:whistle:

Edison napisao:Nije ni kupac lose prosao...


Prošao je vrhunski. Pojačalo je odlično, jedno od najboljih SS-a koje sam ikao imao prilike čuti!