Sretan rođendan!

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la Edison » Sri tra 17, 2013 8:59 am

Vidje mladica Shultza. Sretan ti rodjendan! :happy-bouncycyan: :greetings-clappingorange: :happy-bouncyred: :greetings-clappingyellow: :happy-bouncyblue:
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la s@ki » Sri tra 17, 2013 11:29 am

:dance: :happy-bouncymagenta: :occasion-birthday:
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la Nino.s » Sri tra 17, 2013 12:15 pm

Sve najbolje :happy-bouncycyan: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleadersmileyguy: :occasion-birthday: :occasion-birthdaymulticolor: :occasion-cake:
Nino.s
 
Postovi: 56
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 12:26 pm

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri tra 17, 2013 12:55 pm

Sretan rođendan Shultz. :)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6185
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la trip » Sri tra 17, 2013 2:55 pm

pridruzujem se cestikama :)
Make no mistake between my personality and my attitude.
My personality is who I am and
My attitude depends on who you are...
:auto-sportbike:
Avatar korisnika
trip
 
Postovi: 20
Pridružen: Uto tra 09, 2013 11:59 am

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la Schultz » Sri tra 17, 2013 7:54 pm

Evo me, evo me...

Živ sam.....


Valjda.....






Hvala svima.....






Jupiiiiiiii......
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la joe dalton » Čet tra 18, 2013 12:23 am

Schultz mladiću sretan rođendan! :occasion-birthday: :occasion-birthdaymulticolor: :occasion-cake: :occasion-balloons:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la pamook » Pet tra 19, 2013 8:05 am

mr. No opet ima rodjendan, sve najbolje :doh:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la Edison » Sub tra 27, 2013 7:54 am

Kaligula, sretan ti rodjendan! :happy-bouncycyan: :greetings-clappingorange: :happy-bouncyred: :greetings-clappingyellow: :happy-bouncyblue: :occasion-birthday:
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Sretan rođendan!

PostPostao/la tom_hifi » Sub tra 27, 2013 8:01 am

Kaligula, sretan rođendan!!! :occasion-birthdaymulticolor: :occasion-cake: :occasion-birthday: :occasion-balloons: :occasion-clown: :occasion-gift:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Baidu [Spider] pregledava forum i 4 gostiju