Strana 1 od 1

Najava za poštenu prašionu....King of Strings

PostPostano: Sri ožu 20, 2013 10:31 pm
Postao/la harkonen
....i da odete doma prazni poput Bude.
http://www.idemvan.hr/dogadaj/kings-of- ... ert/15795/

Poslije takvih koncerata obično se ostavite gitare na neko vrijeme.
Zastrašujuća tehnika, zastrašujuća moć improvizacije, nisu to samo
skala gore-skala dole, pa ispočetka, ovi momci to zaista znaju štrikati.

Re: Najava za poštenu prašionu....King of Strings

PostPostano: Sri ožu 20, 2013 10:37 pm
Postao/la s@ki
bome, moglo bi biti zanimljivo..nisu li imali koncert i prošle godine?

Re: Najava za poštenu prašionu....King of Strings

PostPostano: Sri ožu 20, 2013 10:39 pm
Postao/la tom_hifi
Ma oni su legende. Imam doma album koji barem jednom tjedno slušam.

Re: Najava za poštenu prašionu....King of Strings

PostPostano: Sri ožu 20, 2013 10:42 pm
Postao/la s@ki
toplo se preporučam :D

šteta što neću moć' poslušat, nisam u ZG tad. No ako postavim upit i velim da ću sigurno doć ako bude tjedan kasnije ?:D