Uzmem i platim...
Ili samo uzmem i ne platim...
gilhooley napisao:Dadod... Je li problem da ja obzirom da sam iz Zagreba, da doletim do Tebe...?
Uzmem i platim...
Ili samo uzmem i ne platim...
dadod napisao:Uplatio je i treci ali ja neznam alias za OZREN PILEPIĆ i adresu da posaljem plocice???
Master of disaster napisao:dadod napisao:Uplatio je i treci ali ja neznam alias za OZREN PILEPIĆ i adresu da posaljem plocice???
To će biti moja uplata. Imao sam jučer ludnicu na poslu i cijeli dan sam bio po terenu pa nisam stigao u banku. Na kraju sam nazvao sestričnu od supruge koja ima net banking da mi to uplati.
Vrati se na: Tranzistorska tehnika
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju