Ma nemoj dodavati soft-start za grijanje. Grijanje treba biti jednostavno.
Iza dioda stavi kondenzator od npr. 4.700uF, onda otpornik od 0R1, onda kondenzator od 10.000uF i to bi bila neka osnovna zajednicka filtracija. Onda to razdvojis u 5 kanala otpornicima od 0R1 (moze i malo vecim) i iza svakog stavis kondenzator od 4.700uF ili 10.000uF. Onda 7806, njemu ne dodaji nista nego po mali kondenzator od 220nF ispred i iza. Na same nozice grijaca dodas kondenzator od 220 do 1.000uF, i to bi bilo to. Na ovaj nacin si (djelomicno) izbjegao filtriranje na velikim strujama, sto je uvijek problem.
Otpornike i kondenzatore sam predlozio otprilike, iz glave, ali moglo bi to biti tu negdje.