Bepone napisao:je uspio netko doc do zakljucka da CCS ustvari degradira ovaj amp, ili?
davorin napisao:Bepone napisao:je uspio netko doc do zakljucka da CCS ustvari degradira ovaj amp, ili?
U ovom slučaju je cilj da se sve potrebno pojačanje dobije sa jednom elektronkom, odnosno da se puna pobuda od Ug~60Veff. .
davorin napisao:Treba uzeti mogućnost da se koriste izvori signala od 1Veff/50kOhma, a bez korištenja predpojačala, uz ulazni potenciometar i sve gubitke, onda je cijela moja kalkulacija dobra.
vilim napisao:Bepone forumaši im rješavaju probleme a oni mudro šute.
vilim napisao:Bepone forumaši im rješavaju probleme a oni mudro šute. Spominju potrebitu pobudu izlaznog stupnja 60 Vef ??? , što je vršna vrijednost signala 84Vp ili 168 Vpp (od vrha do vrha)
Google [Bot] pregledava forum i 5 gostiju