tom_hifi napisao:Ako će Kinez imati dobar popust, možda se i ja uključim ..
Aj kad je bal, uzet cu kredit pa cu se i ja prikljucit u ovom slucaju!
tom_hifi napisao:Ako će Kinez imati dobar popust, možda se i ja uključim ..
Schultz napisao:Doktor Kinez, moliću lijepo....
Ok, so price for 7-10 is 53 Euros/pc.
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju