Prodajem hobi

Prodajem hobi

PostPostao/la deleted user » Pet svi 09, 2014 11:29 am

Dakle kako naslov kaže, zbog nedostatka prostora, vremena a najviše volje, prodajem SVE. Sve što je skupljano godinama.

Nabrojat ću okvirno iz glave:

- preko 500 (možda bliže 1000 nego 500) NOS cijevi, većinom ruskih ali ima i određeni broj (+100) NOS američkih, svih vrsta od subminijatura pa do 6C33C-B i GL-813, sve su najmanje u paru, većinom 10 ili više komada, a ima i količina od po 100 istih u original pakiranju (npr. 6N2P-EV)...
- 20-ak JJ novih nekorištenih cijevi
- preko 1000 PIO ruskih kondenzatora
- preko 10000 ostalih aktivnih i pasivnih komponenti (otpornika, tranzistora, dioda, kondenzatora, potenciometara,...)
- nekoliko stotina različitih podnožja za cijevi, anodnih kapica, više desetaka transformatora, što mrežnih što izlaznih
- nekoliko skoro pa završenih šasija gitarskih pojačala sa svim komponentama (Marshall 18W, itd.)
- više različitih zvučnika za gitarska pojačala što novih (Celestion i Jensen) što malo rabljenih
- Voltcraft 2-kanalni osciloskop, Iskra cijevni voltmetar, Iskra tube checker, ...

+ gomila drugih stvari kojih se u ovome trenutku uopće ne mogu sjetiti

ISKLJUČIVO u KOMPLETU i ISKLJUČIVO za GOTOVINU, preuzimanje osobno u Dubrovniku (na dvije lokacije), budući ima dovoljno dijelova i opreme za napunit vozilo tipa Citroen Berlingo.

Ozbiljno (ponavljam i naglašavam, ISKLJUČIVO OZBILJNO) zainteresirani za detalje, ponude i sve ostalo mogu me kontaktirati na PM.

Pozdrav,
Damir
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la Edison » Pet svi 09, 2014 12:55 pm

Damire, daj jos jednom razmisli. Prodaj dio, pa cak i veci, ali nesto si i ostavi, kad tad ces dobiti volju da nesto slozis.
U jednu ruku te razumijem, a u drugu bih, da imam novca i prostora, to otkupio od tebe, ali nemam ni jednog ni drugog.
Ovo je lijep hobi, ali zahtjevan i vremenski i prostorno i financijski. Ostavi bar nesto pa mozes praviti planove, a realizirat ces vec jednom...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la Schultz » Pet svi 09, 2014 12:58 pm

U hebate....


Kamo ću to staviti....?
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la deleted user » Pet svi 09, 2014 1:08 pm

Edison napisao:Damire, daj jos jednom razmisli. Prodaj dio, pa cak i veci, ali nesto si i ostavi, kad tad ces dobiti volju da nesto slozis.
U jednu ruku te razumijem, a u drugu bih, da imam novca i prostora, to otkupio od tebe, ali nemam ni jednog ni drugog.
Ovo je lijep hobi, ali zahtjevan i vremenski i prostorno i financijski. Ostavi bar nesto pa mozes praviti planove, a realizirat ces vec jednom...


Ako nista, bar sam imao vremena za razmisljanje. Prostor je ogranicavajuci faktor, jer u stanu od 40-ak m2 vise nema mjesta ni za jednu 1N4007, garazu moram poprilicno ispraznit a uskoro ostajem i bez prostora na drugoj lokaciji na kojoj je vecina stvari. Kako mi se obitelj udvostrucila u protekle dvije godine tako je i prostora i vremena i novca sve manje za nekakve usputne stvari a vakuum je nazalost jedna od njih. Ne zelim se vise opterecivat i prenosit kutije s mjesta na mjesto kao macka male macice. I kod ove odluke sam dosljedan. Ili nista ili sve! Dakle, ide sve...
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la davorin » Pet svi 09, 2014 1:53 pm

Pričekaj barem da prođe TF! :)
Možda ne promijeniš odluku, ali možda ju malo modificiraš ili iskrsne nešto! :)

Za zainterisane ozbiljne kupce bi trebao imati i nekakav spisak (možda i nešto slika, barem elektronki, transformatora, zvučnika, te krupnijih i skupljih komponenti) sa startnom cijenom u pregovorima. Dubrovnik je dosta daleko, a put i boravak u njemu nije jeftin (pogotovo sada kad počinje sezona) i najam kombija košta prilično, pa definitivnu odluku i najozbiljnijem kupcu treba vremana!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la deleted user » Pet svi 09, 2014 2:06 pm

Davorine, spisak elektronki i dijela komponenti postoji, fotografije i dodatne spiskove nije problem napraviti. Ali ne zelim se uopce truditi i gubiti dodatnu energiju na isto ako ne postoji bar natruha interesa s necije strane. Dubrovnik je istina je, daleko, ali kako meni nije bilo tesko potegnuti na TF u Sibenik, biti tamo cijeli dan i navecer se vratiti kuci, ne vidim potrebe za nekakvim dodatnim troskovima osim troskova samog puta i boravka u Dubrovniku od 2-3 sata koji su zanemarivi u odnosu na stvarnu vrijednost. A i pocastit cu ruckom. Naravno, daleko od toga da cu traziti realnu vrijednost svega skupa, ali dovoljno je reci da se "investicija" moze isplatiti u potpunosti prodajom po "popularnim hrvatskim" cijenama niti 20% ponudjenog. Ja jednostavno nisam trgovac i ne zelim se baviti "maloprodajom".
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la davorin » Pet svi 09, 2014 2:22 pm

Nisam niti sumnjao u to da cijena neće biti vrlo popularna i niti malo trgovački realna, ali to i nije toliki problem! Da bih eventualno došao i otkupio "nešto", mora me to "nešto" zainteresirati!
Imam gomile elektronki, transformatora, gotovih pojačala, zvučnika, šasija, nedovršenih uređaja, a da o sitnim dijelovima i ne govorim, pa da toj svojoj "gomili" pridodam još jednu sličnu "gomilu" nema smisla, bez obzira koliko povoljna bila po cijeni!
Ipak, ukoliko u toj drugoj "gomili" prepoznam nešto što me interesira u okviru samo 10% ukupne količine (i/ili nemam) i zaintrigira, spreman sam i sve otkupiti zbog toga! Već sam bio u sličnoj poziciji gdje sam kupio puno materijala koji mi nije bio nužno potreban samo zato što su u kompletu bili dijelovi koji su me zanimali!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la deleted user » Pon svi 12, 2014 10:23 pm

Oglas trenutno "on hold", pregovori u tijeku! :mrgreen:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon svi 12, 2014 11:13 pm

Ajde drago mi je čuti da je netko zainteresiran. :)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Prodajem hobi

PostPostao/la Dean » Pon svi 12, 2014 11:14 pm

Khadgar2007 napisao:Ajde drago mi je čuti da je netko zainteresiran. :)

Šta ti nisi bio ?
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju