P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Dean » Uto svi 27, 2014 11:06 pm

Čekaj ! Jel tovar ili konj ? :think:

Kad stiže crvena i žuta u Zg ?
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Uto svi 27, 2014 11:17 pm

Crvenu si već dobio ako se ne varam. Ostala je samo žuta... Provjeri malo...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Klokan » Sri svi 28, 2014 3:43 am

Ma uzeti cu i ja jedan komplet, trebat ce...
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la davorin » Sri svi 28, 2014 7:34 am

Schultz napisao:
Dean napisao:@Davorin; Što znači ono "dobio od Shultza.."? Ja moro platit...majkummmmunmm,fvafvibm. :twisted:


Davorin će dobiti zadatak uskoro samo što on to još nezna.... :lol: :lol: :lol: :twisted: :dance: :clap:

Nema džabe ni u stare babe....! ;) :D

Već sam imao neke sumnje... :think:
Uglavnom se potvrdi poznata izreka:
Besplatne stvari su najskuplje! :lol:
Osim toga nisam dobio žutu!? :mrgreen:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la sonny » Sri svi 28, 2014 8:40 am

Schultz napisao:
sonny napisao:Ja nisam dobio ni ponudu da dobijem komadić


A ti si konj...!

Dvonožni....

Sto puta sam ti rekao što planiram i koji su izvori.

Oćeš još da ti ih namotam i uparim i usviram Mozartom i Dajer Strejtsima....????


Tovare....!

Sobarico francuska !
Pa jel' stvarno misliš da bih uzimao (a pogotovo žicao) nešto što mi u ovom trenutku ne treba ?!
E moj Šuli, nije ti to poso' :D
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Sri svi 28, 2014 8:42 am

Uzmi dokle ima... :pray: :shifty:



:mrgreen:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Edison » Sri svi 28, 2014 9:31 am

Žicajte žicu kod Šulca... :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la pamook » Sri svi 28, 2014 11:22 am

... ja zadovoljan dobivenim :D

sad bi mogao jedan group buy 0.75 kvadrata u par ili dva-tri para boja ali pune, ne licne :shifty:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Sri svi 28, 2014 1:22 pm

Ne.

Za punu žicu presjeka 0,6 ili 0,8 mm2 možeš otići u bilo koji bau-mau-hauz i kupiti UTP ili STP mrežni kabel i iz njega izvući što ti treba.

Doduše, neznam probojne čvrstoće ali mislim da bi nas trebale zadovoljiti.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Sri svi 28, 2014 1:24 pm

Ispravak netočnog navoda.

UTP ili STP mrežni kabel je 0,6 mm2.

Telefonski kabel je 0,8 mm2.

Mjesto radnje je isto.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju