Visaton FR10HM

Visaton FR10HM

PostPostao/la gilhooley » Ned lip 08, 2014 9:55 am

Prodaje se 50-ak komada ovih zvučnika. Verzija 4 ohma (ako uopće postoji ikakva druga).

Cijena 20-ak kuna po komadu. Mogući dogovori oko cijene.

Sve ostalo molim na PM.

Gil
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la davorin » Ned lip 08, 2014 10:15 am

gilhooley napisao:Prodaje se 50-ak komada ovih zvučnika. Verzija 4 ohma (ako uopće postoji ikakva druga).

Cijena 20-ak kuna po komadu. Mogući dogovori oko cijene.

Sve ostalo molim na PM.

Gil

Kojih?!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la Dean » Ned lip 08, 2014 11:11 am

davorin napisao:
gilhooley napisao:Prodaje se 50-ak komada ovih zvučnika. Verzija 4 ohma (ako uopće postoji ikakva druga).

Cijena 20-ak kuna po komadu. Mogući dogovori oko cijene.

Sve ostalo molim na PM.

Gil

Kojih?!

http://www.visaton.com/en/chassis_zubeh ... 0hm_4.html
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la Zmajz » Ned lip 08, 2014 11:41 am

Gil, ostavi mi dva komada (ako može na komad),javim se čim dođem u Zg. malo bih eksperimentirao sa desktop glasnogovornicima za piceka.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la davorin » Ned lip 08, 2014 12:04 pm

Mogao bi biti zanimljiv za LINE ARRAY sa 8 komada u nizu po strani i tako dobijenom efikasnosti od ~95dB/1W/1m (uz dodatak SUBWOOFER-a za frekvencije ispod 120Hz).
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la joe dalton » Ned lip 08, 2014 12:11 pm

davorin napisao:Mogao bi biti zanimljiv za LINE ARRAY sa 8 komada u nizu po strani i tako dobijenom efikasnosti od ~95dB/1W/1m (uz dodatak SUBWOOFER-a za frekvencije ispod 120Hz).

Baš je i meni to palo napamet...
Ili čak 16 kom. po strani :think:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la gilhooley » Ned lip 08, 2014 12:32 pm

Kako stvari sada stoje, za sve daljnje informacije i dogovore ćete se morati javiti jednom gospodinu na telefon. Ja sam samo oglasio.

Koga to zanima za dalje, molim da mi ostavi notu na PM i dat cu mu telefon.

Gil
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la davorin » Ned lip 08, 2014 12:34 pm

gilhooley napisao:Kako stvari sada stoje, za sve daljnje informacije i dogovore ćete se morati javiti jednom gospodinu na telefon. Ja sam samo oglasio.

Koga to zanima za dalje, molim da mi ostavi notu na PM i dat cu mu telefon.

Gil

Znači zamjene otpadaju! :o
Šteta! :crying-blue: :crying-green: :crying-pink: :crying-yellow:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la gilhooley » Ned lip 08, 2014 4:03 pm

Ljudi - prodano sve u komadu.

Žalim i isprika svima koji su se nadali.

Gilhooley
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Visaton FR10HM

PostPostao/la Zmajz » Uto lip 10, 2014 1:30 pm

Kad mi ih ovako otmu ispred nosa, baš bi volio da su svi pokvareni.....
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju