Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la s@ki » Ned tra 07, 2013 4:51 pm

Uf....lako vama budalu zajebavat . Evo, danas prvi "slobodan" dan u zadnja dga tjedna. Tj. Sad evo zavrsio s poslom I cekam deana da plati kavu :) ostatak odradio od 7.30 - 20 u prosjeku, s dva dana 7.30-2.30(ne.nisam misliona ona popodne ) ufff.... Morao sam malo plakat :) sve u svemu,sorry sto ne stizem mjenjat plocice, krovove I sl ;) I tomekovo pojacalo...da
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la sonny » Ned tra 07, 2013 5:18 pm

Pa kao da mi to ne znamo...
Tko te zahebava ;)
Samo te se često sjetimo...
To ti treba reći nešto o prijateljima :mrgreen:
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la s@ki » Ned tra 07, 2013 5:44 pm

:confusion-helpsos: :gay-imgay:
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri lip 25, 2014 10:05 am

Muči me jedna glupost u EAGLEu. Evo već dobar dio jutra nikako da dodam jedan element u library. Radi se o lemnom mjestu koje ide u library solpad i da ga hebeš sve ja to lijepo odradim u editoru dijelova ali kasnije kada otvorim šemu i hoću da dodam taj pad u nju ćorak, nigdje ga nema. Jel netko ima kakvu ideju?
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la Klokan » Sri lip 25, 2014 1:54 pm

Treba taj libraty ili samo taj element oznaciti kao "use" ili ne znam vec kako napamet se to zove u eagle. Uglavnom kada se otvori onaj control panel i kad se nadje taj element u library kraj njega mora biti zelena tocka a ne siva.

EDIT: Tockica ipak ima samo kod libraty-a. Dali je ta zelena?
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri lip 25, 2014 2:04 pm

jebemu miša, vidim taj element u librariju u control panelu,te kada otvorim šemu i u popisu čitavog librarija nađem taj element ali kada ukucam u tražilicu "pad" ne izlista mi ga. :evil: Tko je sada lud ovdje.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Orao ( E.A.G.L.E. ) & SketchUp

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri lip 25, 2014 2:10 pm

Evo nešto sam isčeprkao i sada radi. Doslovce sam iskopirao sve podatke(ime,broj,sve...) od postojećeg pada u novi i sada radi.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Prethodni

Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost