P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la yoke » Čet lis 30, 2014 9:31 am

Trafo opet napada
jos uvijek mi lezi doma...
nebi ga se sjetio da mi jutros skoro nije pao na glavu...

trafo ima izvode od 5-40V u skokovima od 5V tako da se moze iscupati bilo koja kombinacije 2x5V... 2X15V... do 2X40V
snaga 1kVA

nije bas najljepsi trafo kojeg ste vidjeli...ali radi...bar za sad :mrgreen:

Slika

p.s...koliko sam vidio ovo jos nisam bio oglasio na forumu...mozda grijesim...nekako mi je u sjecanju da sam ga vec oglasavao, samo se ne sjecam gdje :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la deleted user » Čet lis 30, 2014 9:51 am

Ajde narode, navalite, spasite ovaj lijepi komad zeleza od ispustanja bijelog dima! Dok ne bude kasno... :mrgreen:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la s@ki » Čet lis 30, 2014 10:34 am

a lijepo sam ti rekao.... :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la yoke » Čet lis 30, 2014 10:44 am

s@ki napisao:a lijepo sam ti rekao.... :D


nekako se ne sjecam savjeta :lol: :mrgreen: :lol:

dam ga za recimo...599kn !!!
uz to dobijete jastuk iz JYSKa !!! bez ispune !!!
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la deleted user » Čet lis 30, 2014 10:47 am

yoke napisao:uz to dobijete jastuk iz JYSKa !!! bez ispune !!!


Watch on youtube.com


Ako nije atomski nevalja ti poso... :mrgreen:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la yoke » Čet lis 30, 2014 10:49 am

LesFaul napisao:Ajde narode, navalite, spasite ovaj lijepi komad zeleza od ispustanja bijelog dima! Dok ne bude kasno... :mrgreen:


mudro Les govori :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la yoke » Čet lis 30, 2014 10:53 am

LesFaul napisao:
Ako nije atomski nevalja ti poso... :mrgreen:


:lol: :mrgreen: :lol:

ovom ipak ne mogu konkurirati :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la davorin » Čet lis 30, 2014 1:15 pm

A gdje je slika jastuka? :mrgreen:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la davorin » Čet lis 30, 2014 1:19 pm

Ne znam za što je izvorno bio namjenjen, ali mogao bi odlično služiti za napajanje pojsčala za kućno kino (6x ili 7x TDA7294~TDA7293) ukoliko je tih u radu pod opterećenjem.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la yoke » Čet lis 30, 2014 1:25 pm

davorin napisao:A gdje je slika jastuka? :mrgreen:


to ide u faktor iznenadjenja :mrgreen:
skoro kao kinder surprise :mrgreen:

Kad sam zapocinjao sa samogradnjom onda sam se mislio izmedu nekoliko tipova pojacala...
sto i kako napraviti...
pa mi se cinilo zgodnim imati trafo s razlictim izvodima tako da sam dao napraviti ovu kombinaciju, jer mogu imati prakticno univerzalno napajanje za razlicita pojacala...
samo pretakam izvode...

prvenstveno mi je bilo zgodno za Aleph X, prvo pojacalo od aleph serije koju sam spojio...
(ekipa je savjetovala napon od 15-25V)...pa sam ovako mogao i sam poslusati dali ima neke razlike u zvuku...
nisam cuo nikavu razliku :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju