I spremao se ovo baciti u smece ali rekoh mozda se nekome da zafrkavati i osposobiti ovo...
meni se ne da....
tako da ako imate volje...saljem vam uz to da vi placate postarinu prilikom preuzimanja...
HP ekspresom oko 30kn


Dean napisao:Jesam prvi? Jesam prvi ?


Dean napisao:Kako treći?![]()
Kutak
Khadgar
ja...
istina je, treći sam ...

Dean napisao:Kako treći?![]()
Kutak
Khadgar
ja...
istina je, treći sam ...

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju