kabel

kabel

PostPostao/la SaWa » Sub stu 08, 2014 10:18 am

prodajem ovaj kabel...

http://www.produktinfo.conrad.com/daten ... 75_OHM.pdf" target="_blank" target="_blank" target="_blank

10kn za metar

sve upite na PP


Slika



ovo na slici je čačkalica....da netko ne bih pomislio da je ražanj... :D
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: kabel

PostPostao/la audio kutak » Sub stu 08, 2014 11:58 am

jel taj kabel poseban po nečem? koja mu je namjena? jel fleksibilan?
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: kabel

PostPostao/la SaWa » Sub stu 08, 2014 12:20 pm

možeš napraviti interconect,pa za unutrašnje ožičavanje pojačala....a super ti je i za tvoj DAC.

i naravno,možeš se hvaliti kako imaš kablove od srebra... :D
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: kabel

PostPostao/la audio kutak » Sub stu 08, 2014 12:25 pm

ja ne volim srebro :lol:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: kabel

PostPostao/la tom_hifi » Sub stu 08, 2014 3:25 pm

SaWa napisao:kablove od srebra... :D


Steel .. copper and silver plated! Daleko je to od srebra.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: kabel

PostPostao/la SaWa » Sub stu 08, 2014 3:44 pm

tom_hifi napisao:
SaWa napisao:kablove od srebra... :D


Steel .. copper and silver plated! Daleko je to od srebra.


nisi skužio ton odgovora.. :snooty:
objesio sam PDF...tako da nema m.da pod bubrege... :naughty:
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: kabel

PostPostao/la tom_hifi » Sub stu 08, 2014 3:59 pm

Nisam ni rekao ništa oko m. pod bubrege :) Pogotovo kad si stavio PDF. ;) Samo sam se nadovezao, onako, malo usputno :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: kabel

PostPostao/la audio kutak » Sub stu 08, 2014 4:39 pm

prcaš, ha ? :mrgreen: :lol: :mrgreen:

ja sam bezicirao 30 met. tako da požurite malo... ;)
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: kabel

PostPostao/la tom_hifi » Sub stu 08, 2014 6:42 pm

Moram malo :mrgreen: :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: kabel

PostPostao/la SaWa » Pet stu 21, 2014 6:24 pm

Ima još.... :D
Može i zamjena...
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju