x

x

PostPostao/la Uho » Uto pro 09, 2014 9:35 pm

x


EDIT: post je obrisan.
Ipak prvi post nakon registracije ne bi trebao biti prodaja nečega.
Account nećemo brisati a novog člana pozdravljam i lijepo molim da prvo posjeti predstavljanje.
Uho
 
Postovi: 1
Pridružen: Uto pro 09, 2014 9:33 pm

Re: Prodajem audio filter

PostPostao/la yoke » Uto pro 09, 2014 10:09 pm

.
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: x

PostPostao/la deleted user » Uto pro 09, 2014 10:35 pm

I kako cu ja sad kupit audio filter??? :shock: :o :?
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: x

PostPostao/la zika » Uto pro 09, 2014 11:10 pm

LesFaul napisao:I kako cu ja sad kupit audio filter??? :shock: :o :?
Pa, na PP... ;)
Avatar korisnika
zika
 
Postovi: 282
Pridružen: Pet srp 26, 2013 1:40 pm

Re: x

PostPostao/la deleted user » Uto pro 09, 2014 11:35 pm

zika napisao:
LesFaul napisao:I kako cu ja sad kupit audio filter??? :shock: :o :?
Pa, na PP... ;)


Prodano! :cry: Izgleda da je Schultz bio brzi. Opet.
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: x

PostPostao/la Schultz » Uto pro 09, 2014 11:54 pm

LesFaul napisao:Prodano! :cry: Izgleda da je Schultz bio brzi. Opet.


Što? Kamo? Zašto?

Nisam ja, majkemi....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: x

PostPostao/la joe dalton » Sri pro 10, 2014 12:34 am

Da se mene pita zabranio bi oglašavanje komercijalnih uređaja na forumu. Postoje oglasnici na netu pa izvolite tamo.
Forumski oglasnik bi trebao služiti isključivo za diy uređaje, dijelove ili alate.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: x

PostPostao/la yoke » Sri pro 10, 2014 7:49 am

Trebalo bi onemoguciti postanje u ovom dijelu foruma clanovima koji nisu skupili bar 10postova.
Uz postovanje svima, ali ako se netko uclani samo da bi nesto oglasio, onda bolje da se i nije uclanio...
takvim pristupom samo omalovazava sve nas koji smo ovdje aktivni...
bez obzira tko to bio i dali ga poznamo s drugog foruma,kavane,ulice,tramvaja,fejsa...

ovo o zabrani postanja u "prodajem" je nesto standardno na vecini foruma i osnova forumske kulture...
nekako se podrazumjeva da neces doci negdje i odmah bump "ja prodajem pilice..."
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: x

PostPostao/la Master of disaster » Sri pro 10, 2014 8:39 am

Dobro, sad, ako ih poklanja, a imaju težinu za... možda ipak....
:lol: :lol: :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: x

PostPostao/la yoke » Sri pro 10, 2014 8:44 am

:lol:

Dobro, ne znam koliko je tehnicki moguce staviti ovo ogranicenje od 10postova, ali...ok...
Nista, budem ja pokupovao sve te uredjaje od novih clanova i napisao recenziju :twisted:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju