Poklanjam PS

Poklanjam PS

PostPostao/la davorin » Čet pro 11, 2014 4:22 pm

Poklanjam potpuno ispravan i testiran (radi dobro u trajnom radu, iako je vrlo star) uređaj (FUJITSU-PS-B14L) za napajanje sa slijedećim izlaznim naponima i strujama:
+24V/5A
+24V/5A
-12V/5A
-12V/5A
+5V/11A
+5V/11A
~AC110V/1A (fuse 1,25A)
Ukupna opteretivost ~610W, a potrošnja 660VA (automatic fuse ~110V/7,5A ili ~220V/3,75A)
Umjesto dvostrukih izlaza niskih istosmjernih napona, moguće je napajanje paralelno spojenih izlaza jednakih napona dvostruke struje!
Moguće je spajanje na mrežu od 110-127V-AC/6A ili 220-240V/3A, a napon od +5V se može ručno fino podesiti.
Ugrađen je ventilator i zaštita od pregrijavanja i/ili kratkog spoja.
Dimenzije su 214x250x97 -mm (ŠxDxV).
Uređaj je svojevremeno napajao uređaj sa 2 Flopy-disc -a od 8".
Molim da se javi onaj tkome takav uređaj treba, a ne za rastavljenje i/ili "nek se nađe"!
Jednaki (i slični) uređaji se još uvijek prodaju na eBay-u za ~125->200$!
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Poklanjam PS

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet pro 11, 2014 4:26 pm

Jel se može moja malenkost ogrepsti za ovaj uređajčić?Ako može onda je to riješeno. :D
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam PS

PostPostao/la davorin » Čet pro 11, 2014 4:47 pm

Khadgar2007 napisao:Jel se može moja malenkost ogrepsti za ovaj uređajčić?Ako može onda je to riješeno. :D

Na žalost, uređaj je već rezerviran telefonski! :cry:
Nemam trenutno ništa slično da ti ponudim, ali držat ću na umu što ti treba!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju