Postao/la Khadgar2007 » Čet pro 18, 2014 9:49 pm
Poklanjam sve ča se vidi na slici za ispravljač iz Majstora. Stoji mi već nekoliko godina i nikako da se odlučim za izradu te sam na kraju odustao od tog ispravljača već ću ići na jedan drugi za koji imam lokalni support ako nešto pođe po zlu.
IMG_0099.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!