P: K170BL

P: K170BL

PostPostao/la yoke » Pon pro 22, 2014 2:06 pm

Za razliku od drugih koji su u bozicnom duhu darivanja
ja zelim da vam izvucem pare iz djepa
da ih potrosite na skroz nepotrebne stvari
ako vas tjesi
ja cu ih potrositi na jos nepotrebnije

u svakom slucaju
ako nekome treba
prodajem K170 BL

cijene sam skinuo od kineza...(za kojeg znam da ima originale...)
i takve su kakve su...nije do mene (doduse i je :lol: )
ovi upareni na 10mA su vise cijene jer ih tako tip cijeni
ne znam koja je baza, ali kaze da ih ima malo, i ako se upce potrefi da mogu biti upareni na tu vrijednost onda su i skuplji...
tako da...prodajem po cijeni po kojoj bi ih ja danas mogao nabavit...

K170 10mA - 4kom (14x4x6=300kn)
K170 9mA - 4kom (14x6=80kn)
K170 8,4-8,6mA - 4kom (14x6=80kn)
K170 9.2-9.4mA - 4kom (14x6=80kn)

ako je nesto nekome zanimljivo nek mi sibne PM...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: K170BL

PostPostao/la s@ki » Pon pro 22, 2014 2:19 pm

e..ovaj.. kaj nemaš 74 više? :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: K170BL

PostPostao/la audio kutak » Pon pro 22, 2014 2:39 pm

yoke napisao:K170 10mA - 4kom (14x4x6=300kn)
K170 9mA - 4kom (14x6=80kn)
K170 8,4-8,6mA - 4kom (14x6=80kn)
K170 9.2-9.4mA - 4kom (14x6=80kn)

ako je nesto nekome zanimljivo nek mi sibne PM...


ovo u zagradama je broj komada koji dobijemo za pare koje pišu? :mrgreen: :mrgreen:

to je znači cijena 300kn za 4 kom ovih od 10mA?
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: P: K170BL

PostPostao/la yoke » Pon pro 22, 2014 6:24 pm

audio kutak napisao:
ovo u zagradama je broj komada koji dobijemo za pare koje pišu? :mrgreen: :mrgreen:

to je znači cijena 300kn za 4 kom ovih od 10mA?


da, za 80kn se dobiju 4 uparena na navedenu vrijednost
nemam pojma zasto su oni od 10mA ovako skupi...ali eto...cijena je takva kakva je

s@kiju ne odgovaram na postove !!! bezobrazluk!!!
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: K170BL

PostPostao/la audio kutak » Pon pro 22, 2014 9:15 pm

ma meni paše od 6 do 10 mA.... budemo se čuli još....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: P: K170BL

PostPostao/la yoke » Uto pro 23, 2014 1:02 pm

yoke napisao:
K170 10mA - 4kom (14x4x6=300kn)
K170 9.2-9.4mA - 4kom (14x6=80kn)



ovo dvoje je trenutno rezervirano


yoke napisao:
K170 9mA - 4kom (14x6=80kn)
K170 8,4-8,6mA - 4kom (14x6=80kn)



ovo dvoje se jos uvijek moze naci pod vasim boricem za simbolicnu cifru i sve to bez seta nozeva :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: K170BL

PostPostao/la tom_hifi » Uto pro 23, 2014 1:16 pm

2SK170BL 10mA, 4kom 300kn?! Lijepo. Onda moji 2SK170V 11.3mA vrijedeee :P :D
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: P: K170BL

PostPostao/la Edison » Uto pro 23, 2014 2:26 pm

tom_hifi napisao:2SK170BL 10mA, 4kom 300kn?! Lijepo. Onda moji 2SK170V 11.3mA vrijedeee :P :D


Vrijedeee ako uspijes naci kupcaaaa... ;)

To ti je "V" sarza a ne "BL", i tesko im je naci komplementarca...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: K170BL

PostPostao/la audio kutak » Uto pro 23, 2014 2:27 pm

vrijede kilu šipka :mrgreen: :mrgreen:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: P: K170BL

PostPostao/la tom_hifi » Uto pro 23, 2014 3:40 pm

2SJ74V je jako teško naći, jeste. No, 2SJ74BL dosta lakše. Radim na tome, tj. isčekujem :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost