LesFaul napisao:Ako mi je netko s foruma dizao bid neka odmah kaze ili zauvijek suti!
Znaš da sam bio u iskušenju
Nisam bio siguran da ćeš bidati pa sam si mislio da ne propadne prilika.
LesFaul napisao:Ako mi je netko s foruma dizao bid neka odmah kaze ili zauvijek suti!
joe dalton napisao:LesFaul napisao:Ako mi je netko s foruma dizao bid neka odmah kaze ili zauvijek suti!
Znaš da sam bio u iskušenju![]()
Nisam bio siguran da ćeš bidati pa sam si mislio da ne propadne prilika.

LesFaul napisao:joe dalton napisao:LesFaul napisao:Ako mi je netko s foruma dizao bid neka odmah kaze ili zauvijek suti!
Znaš da sam bio u iskušenju![]()
Nisam bio siguran da ćeš bidati pa sam si mislio da ne propadne prilika.
Ma nemas beda, valjda ce doci u komadu i naravno (zrako)prazne! Nego, jesi na kraju bidao ili ne?

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost