
.pamook napisao:... sto vise gledam, sve manje mi se cini da cu ja ovo ikad uzet i zalemit, pa ide u oglas... sve sto je islo kao group buy, komplet dijelova i plocica, bez trafoa i volume pota, bez chincheva... komplet 500kn...

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost