Poklanjam: UV kutiju

Re: Poklanjam: UV kutiju

PostPostao/la davorin » Sri tra 27, 2016 5:58 pm

Preostala je jedino kombinacija da lampu i prigušnicu baci u smeće i uzme kutiju! :mrgreen: :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Poklanjam: UV kutiju

PostPostao/la SaWa » Sri tra 27, 2016 6:07 pm

Khadgar2007 napisao:Oćeš i prigušnicu ili samo lampu? ;)

Pa sve osim kartona...
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Poklanjam: UV kutiju

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri tra 27, 2016 6:10 pm

Dobićeš onda prigušnicu i lampu u kartonu. ;) Ovaj puta pod karton podrazumijevam na original pakiranje lampe jer ga još uvijek imam.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam: UV kutiju

PostPostao/la pamook » Sri tra 27, 2016 6:15 pm

uuuu, NOS, NIB, pa to ce cjenovno bit skuplja pita neg` tepsija :lol:

davorin napisao:Preostala je jedino kombinacija da lampu i prigušnicu baci u smeće i uzme kutiju! :mrgreen: :lol:


:laughing-rolling: :laughing-rolling:
najbolja i najefikasnija varijanta!
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost