P: Kutiju

P: Kutiju

PostPostao/la ziki » Sub ruj 24, 2016 10:59 pm

Prodajem kutiju koju je prodavao gil ranije (dvije) pa ću iskoristiti i te slike. Trebalo se nešto raditi oko toga, ali nedostatak vremena i volje je učinio da ide na prodaju. Prodaje se bez konektora koji su na slici.

Visina hladnjaka: 100 mm

Dubina hladnjaka: 215 mm

Širina hladnjaka: 35 mm

Debljina mesa hladnjaka: 5 mm

Unutarnje mjere (Š x D x V): 190 mm x 210 mm x 100 mm

Prednja alu ploča (Š x V) jest: 270 mm x 115 mm


Cijena 150kn +ppt. Upit može na PM.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Kutiju

PostPostao/la Schultz » Ned ruj 25, 2016 11:27 am

Ja, ja, ja....


Imam jednu pa će mi još jedna dobro doći.

Imaš možda dvije?
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Kutiju

PostPostao/la ziki » Ned ruj 25, 2016 5:07 pm

Nemam :D. Rezervirano za Schultza.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Kutiju

PostPostao/la yoke » Ned ruj 25, 2016 6:31 pm

bolje da si poklonio nego njemu prodao !!!
samo ce mu u supi trunuti :evil:

:doh:

:lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: Kutiju

PostPostao/la ziki » Sub lis 01, 2016 10:01 am

Prodano, hvala.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost