AV Show 2016

Re: AV Show 2016

PostPostao/la davidbraco » Uto lis 18, 2016 8:40 pm

Mogu petak.Bar do četvrtka reci mi što trebam gdje itd...kava četvrtak poslije 19?
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AV Show 2016

PostPostao/la davidbraco » Uto lis 18, 2016 8:49 pm

draženK je izrazio želju za nedjeljom??-nisi čitao ili se promijenilo
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AV Show 2016

PostPostao/la davidbraco » Uto lis 18, 2016 8:53 pm

Neko kablovinje-strujne letve-pa pokoji chinc kabel mogu donijeti ako treba bla..

A da se ipak iskristalizira ova dva dana što će ko izložit.

Mislim ono-još 2 dana -brzo će to.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AV Show 2016

PostPostao/la davidbraco » Uto lis 18, 2016 9:05 pm

Yoke-stari ruter-što treba imati+kakvo kablovinje(napajanje,mrežni kablići,wifi?-znaš ti to konfigurirat-recimo tcomov thomson bijeli..).
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AV Show 2016

PostPostao/la yoke » Uto lis 18, 2016 9:20 pm

davidbraco napisao:Yoke-stari ruter-što treba imati+kakvo kablovinje(napajanje,mrežni kablići,wifi?-znaš ti to konfigurirat-recimo tcomov thomson bijeli..).


Eh sad me zatuci toljagom....
ako se ne varam uz ruter ovicno ide i njegovo napajanje
s donje strane rutera ovicno pise nekakav naziv mreze i pass

meni je on potreban da ga utakam u struju a onda u njega mrezni kabel koji ide rPi

zatim se preko wifija spajam na ruter i ukucavam IP adresu rPi...

sosta jednostavno ukoliko netko nije prckao po postavkama rutera...poput izmjene passvorda ili neceg slicnog...
poslat cu poruku denisu (denisVZ) da vidim dali on ima nesto pametnog za ponjeti...pa javim...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: AV Show 2016

PostPostao/la davidbraco » Uto lis 18, 2016 9:22 pm

Pitanjce za crvene-mogu li se slike veće od 1024 puta 768 stavljati na forum.
Fotić mi se puni a može rezoluciju do 10 mega piksla-a može i 1024 x ...
Radije bi bar 5 mega rezoluciju.

One fore sa sajtovima di su slike pa redirekcija no no no..

Naš forum direkt s mog kompa upload slike-to je trajnije.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: AV Show 2016

PostPostao/la drazenK » Uto lis 18, 2016 11:13 pm

Stoji nedjelja. Pa i sam dean me upisao.
Deane, deane...
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: AV Show 2016

PostPostao/la Dean » Sri lis 19, 2016 1:17 am

Aaaa godine.... :geek:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: AV Show 2016

PostPostao/la Dean » Sri lis 19, 2016 11:43 pm

Ključari :

Petak: Davidbraco
Subota: Ja mogu ujutro, trebam nekog od 12 nadalje...
Nedelja: Dražen K
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: AV Show 2016

PostPostao/la Dean » Čet lis 20, 2016 11:59 am

Dolazi li netko iz Varaždina i okolice tko bi mogao preuzeti ključ subotu popodne?
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: AV Sheraton

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju

cron