P: Razno (tranzistori, transformatori...)

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la Schultz » Čet lis 20, 2016 8:23 am

ziki napisao:Sve te čekam, a tebe nema :D.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jbga, imao sam nešto posla.....

:mrgreen: :D :lol:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la Edison » Čet lis 20, 2016 8:56 am

Ziki dodoaj u paketic i ona 4 Epcosa, nek se nadju... :)

Elektroliti Epcos 22000uF/35V x4 komada, Iz Farnella, 25kn komad
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la ziki » Čet lis 20, 2016 10:04 am

Može.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la davorin » Čet lis 20, 2016 11:20 am

Prelaziš sa elektronike na goblene? :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la Edison » Čet lis 20, 2016 12:27 pm

davorin napisao:Prelaziš sa elektronike na goblene? :lol:


Tko? Schultz? :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la davorin » Čet lis 20, 2016 1:18 pm

Edison napisao:
davorin napisao:Prelaziš sa elektronike na goblene? :lol:


Tko? Schultz? :lol:

Mislio sam na ziki-ja koji sve rasprodaje. :lol:
Schultz ima svoj hobi No1.! (modeli), a uz No2. (audio) bi mu gobleni došli kao bonus da nije u međuvremenu zaposlen kao tatica! :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la ziki » Čet lis 20, 2016 2:09 pm

Goblene ostavljam ženi. Napustio me voljni moment. Trenutno mi je puno veći gušt slušati.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la LukaTralic » Čet lis 20, 2016 10:58 pm

Ja bi sva četiri trafoa 2x24 35VA !!
Šaljem PM!
Avatar korisnika
LukaTralic
 
Postovi: 73
Pridružen: Čet ožu 05, 2015 2:29 am

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la ziki » Pon lis 24, 2016 9:53 pm

Ostalo:

IRP240/9140 - originali s forumske grupne kupovine
6 od svakih
12kn komad

Pazin elitor 16-0-16 i pomoćni od 10V
35kn

Trafo 28-0-28, oko 80VA

60kn

Soft Start - sastavljena pločica, Elektor 50kn
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P: Razno (tranzistori, transformatori...)

PostPostao/la Schultz » Pon lis 24, 2016 10:10 pm

A šta sad...

Daj meni te tranđe. Šteta da stoje.... kod tebe. Neka stoje kod mene.

:mrgreen:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost