TRAFO I PODNOŽJE

TRAFO I PODNOŽJE

PostPostao/la cappucino » Uto lis 31, 2017 12:29 pm

Kao i u tekstu prodajem ili mijenjam za ...bo? nešto...
Stoji na lageru već dugo i samo ga premještam, a možda baš to nekome treba...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TRAFO I PODNOŽJE

PostPostao/la davorin » Uto lis 31, 2017 1:01 pm

Možda bi zainteresirao koga da ga otprašiti, obrisati, skinuti koroziju, poravnati sve izvode, izmjeriti ga itd. :D
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TRAFO I PODNOŽJE

PostPostao/la Zmajz » Uto lis 31, 2017 1:39 pm

Joj, gospon Davorin, kaj smo pod stare dane postali malo picajzlasti??
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRAFO I PODNOŽJE

PostPostao/la davorin » Uto lis 31, 2017 1:48 pm

Zmajz napisao:Joj, gospon Davorin, kaj smo pod stare dane postali malo picajzlasti??

Vjerojatno sam uvijek bio takav, ali sam tek u ovim godinama počeo to i pokazivati! :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju