
tom_hifi napisao:Uglavnom, reko sam dosta o tome parketu. Mislim, dosadni ste već sami sebi ... s@ki, molim te, počisti temu od gluposti.
Dean napisao:tom_hifi napisao:Uglavnom, reko sam dosta o tome parketu. Mislim, dosadni ste već sami sebi ... s@ki, molim te, počisti temu od gluposti.
Definiraj glupost, tak da znamo ča obrisati..

Dean napisao:ča obrisati..
davorin napisao:Znam da tom_hifi ne dijeli 100% moje mišljenje, ali ova tema je najbolja na cijelom forumu, a kako smo u demokratskom društvu, glasam da se ništa ne briše!![]()
tom_hifi napisao:Pojačalo PRODANO! Admin, može lock!

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju