Khadgar2007 napisao:Neki germanijski tranzistori? Čisto pretpostavka jer ćirilicu znam koliko i kineski.
Onda kineskog znaš prilično!
Khadgar2007 napisao:Neki germanijski tranzistori? Čisto pretpostavka jer ćirilicu znam koliko i kineski.
davorin napisao:Zapravo poklon iz Kazahstana koji sam dobio niti kriv niti dužan!![]()
Edison napisao:davorin napisao:Zapravo poklon iz Kazahstana koji sam dobio niti kriv niti dužan!![]()
Poslao ti Borat?
Edison napisao:davorin napisao:Zapravo poklon iz Kazahstana koji sam dobio niti kriv niti dužan!![]()
Poslao ti Borat?

Bing [Bot] pregledava forum i 1 gost