sve sam proucio od tog.... nije elektronicar nego gitarist-ton majstor pa proucava iz osobne prakse ca se desava oko njega u svemiru. ovo kod zvucnika i kutija je sve jasno.. nije ni trebao toliko resusrsa potrosit..

volumen i dimenzije stranica su sve za frekventnu karakteristiku,. nije ni bitan odabir drivera toliko.
ali onaj nastavak o gitarama i pikapima, "gitara u zraku" i zadnji nastavak oko pojacala je zanimljiv, gdje je pokusao napraviti da sva pojacala zvuce isto , marhall, vox, fender i njegov neki sklepanac sa gitarskim pedalama u kutiji..