Skutijao sam ga u kućište starog Riz-ovog mono izlaza od 150W, a spojio sam ga na način da filter za nulu, filtrira nulu (logično ha
), a faza je spojena na ulazni dio sva tri fazna filtera, tako da sam zapravo dobio tri filtera čija ukupna struja može biti 25A zbog filtera na nuli. Na ulazu u filter od nule je automatski osigurač od 25A a na ulazu u svaki filter od faze je automatski osigurač od 6A. Znam da je onaj osigurač od 25A na nuli nepotreban, ali imao sam ga doma a zgodan mi je za spojiti vrlo izdašan kabel filtera na 2,5mm kabel pa eto...Na stražnjoj strani sam stavio šest utičnica, po dvije za svaki filter.
Sada kada se je filter pokazao vrijednim truda, moram napraviti novu prednju ploču za kučište, arazmišljam da montiram i voltmetat i ampermetar...
E da... efekt...;
Dakle, do sada nisam bio baš uvjeren u filtere i slične điđe, ali sada...
Razlika prije i poslje, pa, teško mi je opisati, možda najbolje opisati reakciju supruge (koja je dežurna žrtva, iako je hifistički promašaj
Doživjela je jedu vrstu "information overkilla"
A opravio sam časkom i visoki kraj mrežni kabel

. Ja, kao što sam rekao, nisam vjerovao u to, pa sam se tješio da će ako ništa šuma od nekoliko produžnih kabela biti reducirana. Ispao je dvostruki dobitak. 
, samo ja više volim kazaljke, pa... 