....WERINAJS... 
Schultz napisao:Nikad audiofila od njega, jeli tako Les....?

LesFaul napisao:Master of disaster napisao:Vdiš, vidiš, zgodno, samo ja više volim kazaljke, pa...
Ako ne svijetli plavo nije hifa!
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju