Mrežni filter, razvodna kutija

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la Schultz » Čet lis 08, 2015 5:10 pm

Nikad audiofila od njega, jeli tako Les....?

:-)
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la SaWa » Čet lis 08, 2015 5:15 pm

:clap: ....WERINAJS... :clap:

Možda jedino da si osigurače stavio negdje(možda ispod) da su pristupačni za kliknut ako izbace.....
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la deleted user » Čet lis 08, 2015 5:40 pm

Schultz napisao:Nikad audiofila od njega, jeli tako Les....?

:-)


:naughty:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la Master of disaster » Čet lis 08, 2015 6:23 pm

Čuj njih. Da audiofil! Kod mene je uspijeh ako nema otvorenog plamena. :lol: Osim ako ga želim izazvati. Onda nema da omane, za to sam prirodni talenat. :lol: Najgore je raditi protiv sebe. :lol: :lol: :lol:

@SaWa, pa dostupni su osigurači, samo treba maknuti polopac. :lol: To sam radio ispunjen optimizmom do koske, plan je da nikada ne dođe do potebe da ih ponovo uključujem. Ako dođe do toga njihova dostupnost će biti najmanja glavobolja. :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la SaWa » Čet lis 08, 2015 6:45 pm

i mislio sam si tak,al ak ti dođe tom_hifi u goste sa 70-kama kako ćete to pokrenuti... :lol:
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la Dean » Čet lis 08, 2015 11:24 pm

LesFaul napisao:
Master of disaster napisao:Vdiš, vidiš, zgodno :think: , samo ja više volim kazaljke, pa... :D


Ako ne svijetli plavo nije hifa! :naughty:


Ovako se govori ! :clap:
Eto, čoek naućijo !
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la sonny » Sub lis 10, 2015 5:50 pm

Jel' ono Adcom od Fredija ?
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la Master of disaster » Sub lis 10, 2015 5:52 pm

Je. I Carver isto.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la sonny » Sub lis 10, 2015 6:14 pm

Vid' stvarno nisam Carvera ni skužio...
To je godinama bilo kod mene posuđeno...
Malo Carvera trebaš pregledati/premjeriti...
Koliko se sjećam tamo su dosta "šetali" offset naponi i mirne struje jer su trimeri od pečenog lišća valjda...
Kako je Fredi spominjao da će to prodati u stanju kakvom je, nije dao ništa mijenjati/dirati...

I kako ti radi ta kombinacija ?
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Mrežni filter, razvodna kutija

PostPostao/la Master of disaster » Sub lis 10, 2015 6:57 pm

Nije ništa dirao, radi prilično dobro, zvuk je odličan, iako se zna dešavat da se hladnjaci koji put kada slušam jače zagriju, dođu do 47 stupnjeva, a obično nejdu preko 35... definitivno će mu trebati servis. Čini mi se da (naglašavam čini, jer je razlika toliko mala da mi se čini da umišljam) da kada je toplije (mislim na hladnjake) da je malkoc glasnije.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju