Edison napisao:Nikad nisam vidio ni cuo te zvucnike, vidio sam jednom fotografije. Znam samo da je svojedobno jako puno vremena, novca i truda vlasnika i konstruktora ulozeno u izradu tih zvucnika. Napravljeno je nekoliko prototipova prije konacnog projekta. Da je vlasnik htio drugacije, stavio bi ovdje fotografije i cijenu. Koga zanima, nazvat ce, a i fotografije moze dobiti na mail. Smijesne ponude nicemu ne sluze...
Staviti oglas bez cijene je neozbiljno pa zasto onda ocekivati da ce se ostali u temi ponasati ozbiljno.
Ili se valjda cijena određuje po pozivnom broju interesenta?
A to koliko je vremena i materijala ulozeno u razvoj se zapravo potencijalnog kupca uopce ne tice. Nazalost je tako. I svi mi tu na forumu znamo da je to nenaplativo pa nema smisla niti spominjati.