Transmisija Jurice Barića

Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la smario » Uto svi 26, 2015 8:07 am

Transmisijska linija koju je izradio Jurica Barić.
Driveri su: midbass: Scan Speak, 18W/8531G00, a visokotonac: Accuton, C30N-6-25. Skretnica je prvog reda, a interno ožičenje je srebrna žica kvadratnog profila u teflonu. Kutija je izrađena od šper ploce i keramike.

Cijena po dogovoru.

Kontakt: 098 710 529

Slika
Slika
Slika
Slika
Zadnja izmjena: smario; Uto svi 26, 2015 8:27 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
smario
 
Postovi: 20
Pridružen: Sri srp 31, 2013 7:59 pm

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la yoke » Uto svi 26, 2015 9:06 am

Koja je pocetna cijena ?
- to po dogovoru mi ne znaci previse :lol:

recimo meni odgovara da se dogovorimo za 500kn :lol:

i nebi bilo lose da stavis koju sliku
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la sonny » Uto svi 26, 2015 1:31 pm

x 2
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Master of disaster » Uto svi 26, 2015 2:38 pm

Evo, ja dajem 200kn na neviđeno. :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Schultz » Uto svi 26, 2015 3:16 pm

Neozbiljni ste...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Edison » Uto svi 26, 2015 3:43 pm

Nikad nisam vidio ni cuo te zvucnike, vidio sam jednom fotografije. Znam samo da je svojedobno jako puno vremena, novca i truda vlasnika i konstruktora ulozeno u izradu tih zvucnika. Napravljeno je nekoliko prototipova prije konacnog projekta. Da je vlasnik htio drugacije, stavio bi ovdje fotografije i cijenu. Koga zanima, nazvat ce, a i fotografije moze dobiti na mail. Smijesne ponude nicemu ne sluze...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la sonny » Uto svi 26, 2015 3:58 pm

Moje x2 se odnosilo na okvirnu cijenu od koje se kreće i neka fotografija... Ništa drugo u negativnom kontekstu ;) ... Naravno ako autor oglasa želi podijeliti takav info... Ako ne, nikom ništa... Mene ovako i onako zanima čisto informativno...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la yoke » Uto svi 26, 2015 4:42 pm

mislim da nisam bio ni ozbiljan ni neozbiljan
nemam pojma o kakvim je zvucnicima rijec
znam koji su drajveru u pitanju i radi tog me zanima
pa sad
ako je cijena ok/po mom sudu
nikad se ne zna
:mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la gilhooley » Uto svi 26, 2015 4:47 pm

Ništa nije nemoguće...evo meni su u Sisku za Tannoy nudili izmedju 50 i 200 kn...

Schultz?

:lol:

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la joe dalton » Uto svi 26, 2015 4:59 pm

Edison napisao:Nikad nisam vidio ni cuo te zvucnike, vidio sam jednom fotografije. Znam samo da je svojedobno jako puno vremena, novca i truda vlasnika i konstruktora ulozeno u izradu tih zvucnika. Napravljeno je nekoliko prototipova prije konacnog projekta. Da je vlasnik htio drugacije, stavio bi ovdje fotografije i cijenu. Koga zanima, nazvat ce, a i fotografije moze dobiti na mail. Smijesne ponude nicemu ne sluze...

Staviti oglas bez cijene je neozbiljno pa zasto onda ocekivati da ce se ostali u temi ponasati ozbiljno.
Ili se valjda cijena određuje po pozivnom broju interesenta?
A to koliko je vremena i materijala ulozeno u razvoj se zapravo potencijalnog kupca uopce ne tice. Nazalost je tako. I svi mi tu na forumu znamo da je to nenaplativo pa nema smisla niti spominjati.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost