Edison napisao:LesFaul napisao:Vise dijelova u napajanju elektronki nego u cijelom stereo pojacalu.
Tako je to. Jednostavno pojacalo, kompliciranije napajanje i obrnuto...![]()
Davorine, malo gledam to napajanje za cjevno sljedilo. Cini mi se da "odozdo" dobiva oko -30V, a "odozgo" oko +90V. Jesam li blizu?
U sridu!
