2xTDA7294-MT-HL-Stereo

Re: 2xTDA7294-MT-HL-Stereo

PostPostao/la davorin » Pon kol 24, 2015 10:42 pm

:D
Edison napisao:
LesFaul napisao: :o Vise dijelova u napajanju elektronki nego u cijelom stereo pojacalu.


Tako je to. Jednostavno pojacalo, kompliciranije napajanje i obrnuto... ;)

Davorine, malo gledam to napajanje za cjevno sljedilo. Cini mi se da "odozdo" dobiva oko -30V, a "odozgo" oko +90V. Jesam li blizu?

U sridu!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju