Poklanjam ECH81x4

Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto svi 27, 2014 3:48 pm

Baš me Klokan ponukao da se i ja nečega riješim. Imam već sigurno 3 godine četiri komada ECH81 koje sam pobrao Ilimznu(ne znam niti sam kako mi je to uspjelo :lol: ) jer mi je u viziji bilo neko pojačalce sa njom ali vidim da mi te lampice ne trebaju pa ako nekome treba šaljem.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la davorin » Uto svi 27, 2014 4:18 pm

Khadgar2007 napisao:Baš me Klokan ponukao da se i ja nečega riješim. Imam već sigurno 3 godine četiri komada ECH81 koje sam pobrao Ilimznu(ne znam niti sam kako mi je to uspjelo :lol: ) jer mi je u viziji bilo neko pojačalce sa njom ali vidim da mi te lampice ne trebaju pa ako nekome treba šaljem.

Ako su nove, zainteresiran sam! :)
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto svi 27, 2014 4:44 pm

Ilimzn je na jednom Žarula festu stavio kutiju sa lampama na stol i rekao grabite tako da ne znam da li su nove,korištene ali vjerujem da nisu na izdisaju. Našao sam ih i tri su od EI Niš a jedna National electronics.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la amater_total » Čet lip 26, 2014 1:07 pm

Pa ako nije otišlo, meni bi dobro došle. Skoro svaka moja škatulja ih treba...
amater_total
 
Postovi: 117
Pridružen: Sub lis 19, 2013 1:18 pm

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet lip 26, 2014 1:36 pm

Nije otišlo jer je Davorin zaključio po slikama da nisu nove(a polovnih ima dosta) ali ako hoćeš šaljem ti ih jer meni ionako i ovako ne trebaju. Daj me pošalji u PM sa svojim podacima da to riješimo.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la audio kutak » Čet lip 26, 2014 2:22 pm

Khadgar2007 napisao: Daj me pošalji u PM sa svojim podacima da to riješimo.

:lol: :lol: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la Dean » Čet lip 26, 2014 4:30 pm

audio kutak napisao:
Khadgar2007 napisao: Daj me pošalji u PM sa svojim podacima da to riješimo.

:lol: :lol: :laughing-rolling: :laughing-rolling:


Ako neće amater-total, mogu te ja tam poslati... :mrgreen:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la amater_total » Uto srp 22, 2014 10:22 am

Lampe stigle još prije par dana. Hvala!
Posebno zgodna je ona u kutiji :dance:
Našao sam jedan izlazni trafo iz Ei Simfonije. Taj ima duple namotaje (zbog tipki za boju tona). Možda bi odgovarao ?
amater_total
 
Postovi: 117
Pridružen: Sub lis 19, 2013 1:18 pm

Re: Poklanjam ECH81x4

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto srp 22, 2014 1:34 pm

Pretpostavljam da je to SE trafo, ako je onda možeš ga slobodno poslati pa da mi služi kao testni. I kakvi su to dupli namotaji o kojima govoriš?
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju