Khadgar2007 napisao:Baš me Klokan ponukao da se i ja nečega riješim. Imam već sigurno 3 godine četiri komada ECH81 koje sam pobrao Ilimznu(ne znam niti sam kako mi je to uspjelo) jer mi je u viziji bilo neko pojačalce sa njom ali vidim da mi te lampice ne trebaju pa ako nekome treba šaljem.
Khadgar2007 napisao: Daj me pošalji u PM sa svojim podacima da to riješimo.

audio kutak napisao:Khadgar2007 napisao: Daj me pošalji u PM sa svojim podacima da to riješimo.
![]()
![]()
![]()
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju