Prodaje se 50-ak komada ovih zvučnika. Verzija 4 ohma (ako uopće postoji ikakva druga).
Cijena 20-ak kuna po komadu. Mogući dogovori oko cijene.
Sve ostalo molim na PM.
Gil
gilhooley napisao:Prodaje se 50-ak komada ovih zvučnika. Verzija 4 ohma (ako uopće postoji ikakva druga).
Cijena 20-ak kuna po komadu. Mogući dogovori oko cijene.
Sve ostalo molim na PM.
Gil
davorin napisao:gilhooley napisao:Prodaje se 50-ak komada ovih zvučnika. Verzija 4 ohma (ako uopće postoji ikakva druga).
Cijena 20-ak kuna po komadu. Mogući dogovori oko cijene.
Sve ostalo molim na PM.
Gil
Kojih?!
davorin napisao:Mogao bi biti zanimljiv za LINE ARRAY sa 8 komada u nizu po strani i tako dobijenom efikasnosti od ~95dB/1W/1m (uz dodatak SUBWOOFER-a za frekvencije ispod 120Hz).

gilhooley napisao:Kako stvari sada stoje, za sve daljnje informacije i dogovore ćete se morati javiti jednom gospodinu na telefon. Ja sam samo oglasio.
Koga to zanima za dalje, molim da mi ostavi notu na PM i dat cu mu telefon.
Gil

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju