P: Hail Mary Harman Kardon izlaz

P: Hail Mary Harman Kardon izlaz

PostPostao/la tom_hifi » Sri kol 19, 2020 5:43 pm

Prodajem izlazno pojačalo, samo da ne stoji, iz navedene teme.

http://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=7&t=4190

Iz Harman Kardon receivera koji je pregorio. Taj izlazni, stereo dio, je bio ispravan, no obnovio sam ga kompletno novim kondenzatorima i stavio u kučište. 4x 10 000uF u napajanju.

Cijena 350kn, može i zamjena, dogovor.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost