Prodajem izlazno pojačalo, samo da ne stoji, iz navedene teme.
http://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=7&t=4190
Iz Harman Kardon receivera koji je pregorio. Taj izlazni, stereo dio, je bio ispravan, no obnovio sam ga kompletno novim kondenzatorima i stavio u kučište. 4x 10 000uF u napajanju.
Cijena 350kn, može i zamjena, dogovor.
