jednom sam radio klimatizaciju i rashlad na jednoj velikoj jahti i imala je sobicu samo za Rotelova pojačala , ne znam koliko snage sve skupa ali kad se pribroju pojačala, serveri ,playeri ,zvučnici,projektori,monitori i sl. vrijednost je prilazila 100000 eura
inače dok je bila u čarteru tjedan je bio oko 125000 eura bez ostalih troškova , dužina 44m ,tri MTU v-motora po 2400ks i rolls-royce kamewa propulzori , malo veći gliser sa potrošnjom od 46litara nafte za prijeđenu jednu milju
za usporebu ja sam u svojoj kadi od 3 metra kad sa bia mulac pa i malo stariji ima pojačalo od 20W ,discman i zvučnik iz neke rashodovane Grundig televizije , kad bi pojača Tomos se više nije čuja
s tom kadom u društvu cure a sad supruge sam oplovia čitav šibenski arhipelag
rekla bi moja baba ; mladost, ludost

Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.