Ne trebaš baš biti tako oprezan i raditi sve u mraku jer foto lak nije tako osjetljiv. Kada sam prvi puta počeo da radim sa fotopostupkom prostorija di sam to kemijao je izgledala poput mračne komore ali kasnije sam vidio da to nema smisla i neće ništa biti laku za vrijeme dok ti narihtaš foliju i pločicu. Naravno ne radim to vani na suncu u podne ali neka normalna sunčeva svjetlost neće smetati ako pločica bude izložena maksimalno pola minute koliko treba da se postavi film i pločica.
Veoma zanimljiv način grijanja tanka. Kakav tank koristiš? Ja sam napravio neki od pleksiglasa tako da sumnjam da bi prijenos topline bio dovoljno dobar. Razmišljam o kupnji nekog grijača kojeg bi uronio ili ako bi napravio novi tank od stakla pa njega staviti na ovakav DIY grijač jer staklo sigurno bolje vodi toplinu od pleksiglasa.

