Postao/la Bepone » Pet vel 07, 2025 2:35 pm
nista ca se ne more rijesiti sa dodavanjem 270 pF na izlaznim tranzistorima u paralelu sa G-S , sad je ok
IMG-20250207-WA0021.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.