PIO kondovi i Wima blokovi

PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la tom_hifi » Uto pro 17, 2013 11:10 am

Prodajem nekorištene, kupljene 2013. godine, ruske PIO kondove i WIMA blokove po nabavnoj cijeni.

1) PIO

1uF 630V 2kom
2uF 400V 6kom

145kn

2) Wima MKP10 0.1uF 630V RM15 65kom kupljeni s Banzaija

175kn komplet

Razlog prodaje PIO kondova je što ću ići na neki bolji MKP u GM-70 (Jantzen Superior valjda), a prodaje Wima zbog krivog rastera. Trebam RM22.5. Tako da, igra mi i zamjena za Wima 0.1uF 630V RM22.5, minimalno 60kom.

PC0800031.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la Edison » Uto pro 17, 2013 12:24 pm

tom_hifi napisao:a prodaje Wima zbog krivog rastera. Trebam RM22.5. Tako da, igra mi i zamjena za Wima 0.1uF 630V RM22.5, minimalno 60kom.


Tome, sto to radis da ces uvalit 60 0,1uF kondenzatora?
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la s@ki » Uto pro 17, 2013 12:34 pm

lemit pločice za GM70 :doh:
moraju ić veći da bolje usmjeravaju zrak oko elektrolica i spriječavaju odbjegle elektrone da skrenu sa puta :whistle:
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la tom_hifi » Uto pro 17, 2013 1:17 pm

Edison napisao:
tom_hifi napisao:a prodaje Wima zbog krivog rastera. Trebam RM22.5. Tako da, igra mi i zamjena za Wima 0.1uF 630V RM22.5, minimalno 60kom.


Tome, sto to radis da ces uvalit 60 0,1uF kondenzatora?


Anodno napajanje za GM-70 i driverski stupanj. Za oba monobloka trebam točno 58kom. :) Plus što još ide na bias i u izlazni stupanj. :D :whistle: Vidiš na slici da sam kupio 100kom 0.1uF 630V, a svi su RM15. Trebam znači, 58kom 0.1uF (može i 0.22uF) 630V RM22.5.

Uglavnom, eto, raster ne odgovara i zato ih se rješavam.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la s@ki » Uto pro 17, 2013 1:39 pm

wimena prodana :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la tom_hifi » Uto pro 17, 2013 1:50 pm

Wime otišle, a PIO su isto pred zaključkom. :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la audio kutak » Uto pro 17, 2013 1:53 pm

tom_hifi napisao:Wime otišle, a PIO su isto pred zaključkom. :mrgreen:

kud prije? mogao si ostaviti 10 komada wimica meni.... a ne ih sve prodati nekom tamo gramzivom liku :mrgreen:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la s@ki » Uto pro 17, 2013 1:54 pm

oš otkupit ? :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la audio kutak » Uto pro 17, 2013 1:55 pm

s@ki napisao:oš otkupit ? :D

može 10 kom ali u pola cijene, to je već treća ruka!!

ps.bumo se čuli nakon nove, ak ih ne potrošiš...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: PIO kondovi i Wima blokovi

PostPostao/la s@ki » Uto pro 17, 2013 1:57 pm

dogovoreno, znači 175/2=87,5kn 10 kom.
hmm..dobro sam prošao ovaj put :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost