Dean napisao:Uvijek sam se divio ljudima koji imaju televizor 5 godina, a još nisu skinuli zaštitnu foliju sa daljinca. Da probaš i ti, možda text nestane ?
Sonny, ne skidaj foliju, nema potrebe, nece instrument bolje mjeriti. A Schultz je lijepo objasnio onu poruku. Na pomalo glupast nacin objasnjava kamo ubosti sonde... U Hong-kongu misle da je to fora...