(Pri)ručna motalica

Re: (Pri)ručna motalica

PostPostao/la Dean » Sub tra 26, 2014 9:30 pm

Uvijek sam se divio ljudima koji imaju televizor 5 godina, a još nisu skinuli zaštitnu foliju sa daljinca. Da probaš i ti, možda text nestane ? :lol: :lol:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: (Pri)ručna motalica

PostPostao/la sonny » Sub tra 26, 2014 9:35 pm

Eh sad me već hebeš...
Znam ja što je značio tvoj prijašnji post ;)
Ja sam se samo sjetio pčela, ništa drugo :D
Možda sam trebao staviti više smajlića...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: (Pri)ručna motalica

PostPostao/la Edison » Sub tra 26, 2014 9:37 pm

Dean napisao:Uvijek sam se divio ljudima koji imaju televizor 5 godina, a još nisu skinuli zaštitnu foliju sa daljinca. Da probaš i ti, možda text nestane ? :lol: :lol:


Sonny, ne skidaj foliju, nema potrebe, nece instrument bolje mjeriti. ;)
A Schultz je lijepo objasnio onu poruku. Na pomalo glupast nacin objasnjava kamo ubosti sonde... U Hong-kongu misle da je to fora... :roll:
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Prethodni

Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost