Uglavnom predviđeno je za pražnjenje od 40V-1,1kV. Otpornici za pražnjenje su sljedeći:
220o/25W do 40V; 1kohm/25W do 100V; 10kohm/50W do 350V; 22k/50W do 600V; te 47k/100W do 1,1kV. Snage su naravno dobrano poveće ali neka ima rezerve. Također preko svake žice je bužir ili će biti da ne bi bilo vraga,vjerojatno neće ali bolje spriječiti nego liječiti.
Kako sam imao i jedan instrument sa prilično lijepom skalom 0-15 rekoh napraviti ću da mi pokazuje i napon dok se prazni. Napravio sam otpornu mrežu da mi prikazuje do 150V te do 1,5kV. Preciznost nije toliko bitna već služi samo kao indikator.
Znači imamo nekoliko buksni svaku za jedan opseg te preklopnik za odabrati područje voltmetra ako hoćemo ali nije obavezno.
Trenutačno su u pogonu dva opsega 40 te 100V,bio bi i 350V ali kada sam lemio nožicu od tog otpornika počela se klimati te je otpornik za baciti. Što je još smiješnije kupio sam takva dva otpornika i sada drugi ne mogu naći, a nije da je malen 50W i k tome zelene boje...

Kondenzatori to ne vole, na taj nacin se ostecuju. Odvijac to ne voli, zna dobiti oziljke od jacih kondenzatora.