P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Dean » Čet svi 15, 2014 11:26 pm

op žica, žica, žica, drma mi se ka-ba-ni-ca... :violin:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Zmajz » Pet svi 16, 2014 11:09 am

Šulc, prije nego sve raskupusaš, rezerviraj mi jedan bunt ali i sa crvenom i žutom kad stignu. Iza TF-a, jerbo se tamo nebumo vidli.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Edison » Pet svi 16, 2014 11:14 am

Vedrane, ne dolazis?
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la davorin » Pon svi 26, 2014 1:00 pm

Moram pohvaliti kvalitet kablova koje sam dobio od Schultz-a!
Niti malo nisu oksidirani, jako dobro se leme, vrlo elastični, izolacija odlično podnosi više temperature (umjereno vrijeme čak i lemilicu!), a testirao sam ih uspješno i na proboj (testirano sa 2,5kV uz istovremeno zagrijavanje vodiča lemilicom!).
Bilo bi mi drago da ostanu i u budućnosti dobavljivi, a volio bih da budu u ponudi i deblji tipovi (1,5mm2) jednake kvalitete!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon svi 26, 2014 1:52 pm

Ako se ne varam takvih kabela ima za kupiti ovdje http://www.tim-kabel.hr/content/view/13 ... atski/tako" target="_blank da su uvijek dostupni, samo se treba nas više udružiti i uzeti onda po kolut.
Zadnja izmjena: Khadgar2007; Pon svi 26, 2014 2:08 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la pinco » Pon svi 26, 2014 1:58 pm

To je po starin oznakama P/F žica, ima toga di oćeš ali nisu svi proizvođaći isti, imaš tu svašta.... Elka je uvik bila zlatna sridina, ali sve manje imaš renomiranih proizvođaća u dućanima jel su skuplji. Viđa san neke doslovno katastrofe, di je svaku tolko izolacija oštećena, pa zadebljana itd...
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 680
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la davorin » Pon svi 26, 2014 2:03 pm

Khadgar2007 napisao:Ako se ne varam takvih kabela ima za kupiti ovdje http://www.tim-kabel.hr/content/view/13 ... atski/tako" target="_blank" target="_blank da su uvijek dostupni, samo se treba naš više udružiti i uzeti onda po kolut.

Nemam ništa protiv neke kolektivne kupnje, ali svakako nemam vremena organizirati, naručiti, otići na poštu po paket(e), izmjeriti, izrezati i distribuirati 13 kolutova po 100m kablova različitih boja na tko zna koliko adresa!
Ukoliko se nađe neki dragovoljac, rado ću se predbilježiti! :D
A dok se ne nađe, volio bih da se izmjerene i izrezane količine nađu kod Schultz-a (ili kod netkog drugog?)1 :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Klokan » Pon svi 26, 2014 2:05 pm

Ja sad ne kuzim, jel se prodaje iskljucivo 7 boja x 10m ili mogu uzeti recimo 3 boje x 10m?
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la audio kutak » Pon svi 26, 2014 2:46 pm

moraš uzeti koliko hočeš metara ali pod jednim uvjetom: da uzmeš svih 7 boja! :lol:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon svi 26, 2014 2:57 pm

Davorine, ja itekako imam volje to distribuirati ako se nađe dovoljan broj ljudi. Meni ne treba dugin spekar boja ča se kablova tiče, crna,crvena,plava,smeđa,žutozelena i možda neki deblji solid core za grijanje(za male lampice koristim telefonac). Za sada ne mislim uzimati ništa od kabela makar bilo badava ali na jesen bi htio uzeti tako neki niz boja u recimo 0,5mm^2 debljini.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost