yoke napisao:prvenstveno mi je bilo zgodno za Aleph X, prvo pojacalo od aleph serije koju sam spojio...
(ekipa je savjetovala napon od 15-25V)...pa sam ovako mogao i sam poslusati dali ima neke razlike u zvuku...
nisam cuo nikavu razliku![]()
![]()
A jel ti proradilo to pojacalo?
